Opäť jeden výnimočný deň
Po dlhej dobe som sa rozhodla pridať niečo na svoj blog, ale prečo ma to napadlo?...možno preto, lebo ludské spomienky blednú rýchlejšie než by sme niekedy chceli. A ked ich zaznamenáme aspon na miesta ako je toto, ostane z nich možno trošku silnejší obrázok, ako keby vybledli úplne...a preto píšem tieto riadky, je mi jedno,kto ich prečíta, ide o to, aby som si pamätala, čo pre mna tento deň znamenal a ak si to pamätať nebudem, tu bude uložené to, čo mi ho pripomenie...